عضویت در خبرنامه

جهت اطلاع از آخرین اخبار ، محصولات و مقالات لطفا ایمیل خود را وارد کنید.

tarfand
تجهیزات اپتیک

تجهیزات اپتیک

شرکت مهندسی ترفند آمادگی دارد کلیه محصولات و تجهیزات اپتیکی از جمله مکانیزم های کنترل حرکت و موقعیت دقیق، تجهیزات اپتومکانیک، آینه های اپتیک، منابع نور اپتیک، سیستم های اپتیکی ایزوله و میزهای اپتیکی ضد ارتعاش با برند معتبر NewPort را بنا به درخواست شرکت ها،سازمان ها، آزمایشگاه ها صنعتی، تحقیقاتی و آموزشی بصورت مستقیم تامین و وارد نماید.

 

بردبورد اپتیکی

بردبورد اپتیکی ترفند با صافی سطح مطلوب مناسب برای نصب و فیکس کردن ادوات اپتیکی می باشد.

بیشتر...

کنترلرهای دستی موقعیت و حرکت دقیق

با بیش از پنجاه سال تجربه و تخصص در زمینه طراحی و ساخت استیج ها و مکانیزم های دستی کنترل موقعیت و حرکت دقیق، شرکت NewPort با توسعه محصولات خود در این شاخه فهرست وسیعی از کاتالوگ های مکانیزم ها و استیج های خود را اریه داده است تا مهندسین بنا به نیازها و محدودیت های خود یکی از این محصولات را انتخاب کنند و سفارش گذاری نمایند.

بیشتر...

تجهیزات اپتومکانیک

شرکت NewPort با بیش از سی سال سابقه در زمینه طراحی و ساخت مکانیزم های اپتو-مکانیک، وسیعترین خط تولید این دستگاه ها را در جهان دارا می باشد.

بیشتر...

سیستم ها و میزهای ایزوله و ضد ارتعاش

شرکت NewPort با بیش از چهل سال تجربه در زمینه طراحی و ساخت سیستم ها و میزهای ایزوله و کنترل ارتعاش به یک شرکت پیشرو در زمینه تولید میزهای اپتیک، سیستک های ایزوله و محصولات کنترل ارتعاش در جهان تبدیل شده است.

بیشتر...

لنزها، آینه ها، فیلترها و فیبرهای اپتیکی

تجهیزات اپتیکی از قبیل لنزها، آینه ها، فیلترها و فیبرهای اپتیکی جزو لاینفک آزمایشگاه های اپتیکی به شمار می روند.

بیشتر...

منابع نور

منایع نور نقطه شروع آزمایش های فتونیک در آزمایشگاه های اپتیک می باشد.

بیشتر...

تجهیزات آنالیز نور

شرکت NewPort به عنوان شرکتی پیشرو در ارائه تکنولوژی آنالیز نور، انواع ابزارها و دستگاه های اندازه گیری قدرت یا توان پرتوهای نوری، سنجش پروفیل لیزر، جانمایی موقعیت پرتو، تجزیه و تحلیل طیف ها و نمایش و توصیف پالس های لیزر را طراحی و ساخته است.

بیشتر...