عضویت در خبرنامه

جهت اطلاع از آخرین اخبار ، محصولات و مقالات لطفا ایمیل خود را وارد کنید.

tarfand
ماژول درایور پیزوالکتریک

ماژول درایور پیزوالکتریک

ماژول های درایور پیزوالکتریک در واقع یک امپلیفایر کم نویز و با پاسخ الکتریکی و پهنای باند بالا هستند که متناسب با سیگنال ورودی که به آنها اعمال می شود سیگنال مورد نیاز عملگرهای پیزوالکتریک را می سازند. ورودی این ماژول ها توسط کاربر اعمال شده و می تواند با یک فانکشن ژنراتور یا یک برد دیجیتال باشد.این ماژول های درایور که به امپلیفایر های پیزو هم معروف هستند. ابعاد کوچکتری نسبت به دستگاه های درایور  پیزو الکتریک دارند و امکان نصب داخل یک سیستم یا مادر برد را دارا هستند اما بر خلاف درایور های پیزو هیچ کنترلی روی اعمال ورودی ندارند. قیمت مناسب از ویژگی های اصلی ماژول های درایور پیزوالکتریک می باشند. 

شرکت توسعه راهکارهای فنی دانا ترفند آمادگی فروش و تامین انواع درایور و امپلیافیر پیزو الکتریک در کوتاه ترین زمان برای مشتریان را دارا می باشد.

 

ماژول با سرعت بالا MX200

ماژول امپلیفایر MX200 یک منبع تغذیه کامل و تقویت کننده خطی مناسب با سرعت بالا برای راه اندازی عملگرهای پیزوالکتریک می باشد.

بیشتر...

ماژول درایور پیزوالکتریک PDu150

ماژول درایور PDu150 پیزو درایو یک منبع تغذیه کامل و امپلیفایر با نویز کم برای پیزو استک های 100، 120 و 150 ولت است. جریان خروجی تا 100 میلی آمپر به ازای هرکانال در فرکانس 80 کیلوهرتز می باشد.

بیشتر...

ماژول درایور پیزوالکتریک PDu150CL

ماژول درایور پیزوالکتریک PDu150CL مجموعه ای از یک تقویت کننده ولتاژ بالا، کنترلر فیدبک و املیفایر با نویز پایین (26uV RMS) در ابعاد یک کارت اعتباری است.

بیشتر...

ماژول درایور پیزوالکتریک PDu100B

ماژول درایور پیزوالکتریک PDu100B یک درایور کامل با ابعاد مینیاتوری برای راه اندازی عملگرهای پیزوالکتریک است. ماژول درایور پیزوالکتریک PDu100B قابلیت های تغییر گین، ولتاژ افست ، رنج ولتاژ خروجی قابل سویچ و انتخاب تک قطبی یا دو قطبی بودن ورودی و خروجی هارا دارا می باشد

بیشتر...

ماژول درایور پیزوالکتریک PDu100

ماژول درایور پیزوالکتریک PDu100 از کوچکترین و سبکترین درایورهای صنعتی پیزودر جهان می باشد. ماژول امپلیفایر پیزوالکتریک PDu100 توانایی راه اندازی عملگرهای پیزوخمشی دو سیمه تا +-100 ولت و عملگرهای خمشی 3 سیمه و پیزواستک تا 100+ را دارا می باشد.

بیشتر...

آملیفایر پیزو الکتریک PDm200B

ماژول املیفایر پیزو PDm200B دقیقا مشابه درایور مدل PDm200 است با این تفاوت که 20% پهنای باند بهتری نسبت به PDm200B دارد. همچنین سیستم کولینگ داخلی به آن اضافه شده و مدار محافظ قوی تری دارد.

بیشتر...